Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego
Klasy pierwsze
Uczniowie klas pierwszych spotykają się z wychowawcami klas o godzinie 7.50 przed budynkiem PSP 27 (wejście furtką od ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH).
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
1A – technik automatyk |
Zuzanna Dobkiewicz |
205p |
1P1 – technik programista |
Monika Wyszyńska |
206p |
1P2 – technik programista |
Diana Tomaszewska |
209p |
1E – technik elektronik |
Wojciech Wojciechowski |
5W |
1I – technik informatyk |
Sylwia Szafranowicz |
207p |
1M – technik mechatronik |
Magdalena Dygała |
208p |
1R – technik robotyk |
Anita Olszewska-Zapłata |
210p |
Klasy trzecie
spotykają się przed budynkiem Zespołu Szkół Elektronicznych o godzinie 8.00, następnie udają się na spotkanie z wychowawcą:
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
3A – technik automatyk |
Joanna Stępień |
7W |
3P1 – technik programista |
Maria Mamczarz |
Hol na warsztatach - parter |
3P2 – technik programista |
Jolanta Olas |
119W |
3I1 – technik Informatyk |
Magdalena Zwierzchowska |
111W |
3I2 – technik informatyk |
Marcin Kusiak |
113W |
3E – technik elektronik |
Barbara Kostkiewicz |
104W |
3M – technik mechatronik |
Barbara Chrząszcz |
108w |
3T– technik teleinformatyk |
Karolina Kozieł |
114W |
Po spotkaniu z wychowawca uczestniczą w uroczystym otwarciu roku szkolnego na boisku szkolnym.
Klasy drugie i klasy czwarte
spotykają się przed budynkiem Zespołu Szkół Elektronicznych o godzinie 8.45, następnie udają się na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na boisko szkolne.
Po uroczystościach uczniowie udają na spotkanie z wychowawcą.
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
4A – technik automatyk |
Małgorzata Szczepańska |
205p |
4P – technik programista |
Monika Adamczyk |
206p |
4I1 – technik Informatyk |
Aneta Gregore-Tabor |
207p |
4E – technik elektronik |
Małgorzata Cichawa |
208p |
4M – technik mechatronik |
Jarosław Kalbarczyk |
209p |
4T– technik teleinformatyk |
Joanna Łyjak |
210p |
4TTA – technik teleinformatyk/automatyk |
Anna Wieczorek |
107 |
4TM –technik mechatronik |
Sylwia Syta |
109 |
4Ti1 – technik informatyk |
Edyta Krawczyk/Izabela Kołdej |
111 |
4Ti2 – technik informatyk |
Julia MArszałek |
113 |
4TE – technik elektronik |
Agnieszka Smolarczyk |
104W |
2A – technik automatyk |
Artur Nowocień |
3w |
2E – technik elektronik |
Marcin Weselski |
1w |
2i1 – technik informatyk |
Beata Gradzik |
111w |
2i2 – technik informatyk |
Urszula Pietrzak-Marek |
113w |
2M - technik mechatronik |
Aneta Wojtan |
114w |
2TM- technik teleinformatyk/mechatronik |
Eliza Mitak |
7w |
2P1- technik programista |
Katarzyna Solecka |
108w |
2P2- technik programista |
Katarzyna Skórkiewicz |
109w |